De ce put căminele?
(Cronica arsonistului) de Lucian Mareș De multe ori apar studenții și critică condițiile insalubre din căminele studențești. Se plâng că sunt neîndreptățiți, se simț înșelați, mai ales cei ce dau prima oară cu ochii de aceste scorburi populate. De ce arată căminele studențești ca un iad? Întotdeauna criticăm administrația – nu fac curățenie, nu se […]